Hlavní menu
  Novinky
08.05.2021: Ždírec n. Doubravou – Hlinsko 15. 5. 2021
Odjezd z Jihlavy, města v 7.31 nebo z hl.n. sp. vlakem v 7:37 do H. Brodu. Přestoupíme na sp. vlak do Ždírce nad Doubravou s odjezdem v 8:03 hod. Půjdeme do Krucemburku po cyklostezce a navážeme na ČTZ do Hlinska. Celková délka trasy je cca 15 km. Z Hlinska nám odjíždí vlak buď ve 13:02 nebo 15:02 do H. Brodu s příjezdem 13:53 nebo 15:53 (je zde výluka, tak pojede náhradní autobusová doprava). Z H. Brodu bychom odjížděli sp. vlakem buď ve 14:03 nebo v 16:03 s příjezdem do Jihlavy ve 14:22 nebo v 16:22 hod. Připomínám respirátory. Na vycházku Vás zve Petr

02.05.2021: PO STOPÁCH PÁTERA JOSEFA TOUFARA - 8. 5. 2021
V sobotu 8. 5. 2021 pojedeme vlakem do Leštiny u Světlé. Odjezd náhradní autobusové dopravy do H. Brodu z Jihlavy města v 7,33 hod. v H. Brodě 7,57 hod. Odjezd z H. Brodu 9,04 hod. do Leštiny u Světlé, v Leštině 9,33 hod. Odtud půjdeme po MTZ do Číhoště. Celá trasa asi 15 km. Vrátíme se do Leštiny na vlak v 14,25 nebo 16,25 hod. do H. Brodu. Odjezd z H. Brodu autobusem( náhradní doprava) 15,05 nebo 17,05 hod. V Jihlavě 16,05 nebo 18,05 hod. Dodržet opatření vlády ohledně koronaviru. Na vycházku zvou V+J Veselí

13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Reklama
Výroční členská schůze
V pondělí 19. 1. 2015 se konala Výroční členská schůze odboru KČT Čeřínek Jihlava. V sále Krajského úřadu se sešlo 67 členů ze 106 a 4 hosté.

Předseda J. Veselý všechny přítomné přivítal. Hana Kučerová připomněla dva významné členy, Ing. Jana Kodaye a Karla Tůmu, kteří v uplynulém roce opustili naše řady a povstáním všichni uctili jejich památku. Schůze pokračovala zprávami o činnosti, o hospodaření, revizní zprávou a volbou mandátové komise.

 před schůzí

prezence a občerstvení


 výběr čl. příspěvků

 předsednický stůl


Hanka zahajuje schůzi

 zpráva o činnosti


V diskuzi promluvila radní Kraje Vysočiny paní Marie Kružíková o výstavě na tuzemském veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně, kde měla Vysočina svůj stánek.
K další diskuzi se přihlásila Jitka Korbelová a vyzdvihla podařenou akci Oheň na Čeřínku. Míla Bradová hovořila o společných akcích odborů Vysočiny s Čeřínkem a o dalším vydařeném pochodu spojeném s taneční zábavou ve Ždírci, kde se letos, tak jako v minulých letech, zúčastnili turisté z 8 odborů KČT Vysočina. Míša Svatošová informovala přítomné o záměru odboru uvést do Síně slávy pana Ing. Jana Kodaye, stejně jako byl v roce 2011 uveden do Síně slávy první předseda klubu Čeřínek František Srdínko a také náš odbor KČT Čeřínek Jihlava. Jan Koday byl dlouholetým předsedou klubu, potom čestným předsedou a nositelem nejvyššího vyznamenání KČT Čestný odznak Vojty Náprstka. V další diskuzi promluvila Marie Vincencová, Jiří Fuxa a Mirek Svatoš.

diskusní příspěvek M. Kružíkové

diskusní příspěvek M.Vincencové

diskusní příspěvek M. Bradové

diskusní příspěvek M. Svatošové


Na schůzi jsme popřáli dlouholeté člence paní Květě Schovánkové u příležitosti jejího životního jubilea. 26. 1. 2015 se dožívá 90let. K tomuto výročí byla odměněna Čestným uznáním odboru KČT, které jí předal zároveň s kyticí předseda odboru Jirka Veselý.

 předseda gratuluje pí. Schovánkové

 M. Vincencová se připojuje s gratulací

 také M. Kružíková přeje všechno nejlepší

 pí.Schovánková přijímá gratulaci od L.Zápotočného

 Poděkování za přání


Schůze byla ukončena a někteří turisté ještě přátelsky popovídali s kamarády, kteří již tak často nechodí na výšlapy.

schůze skončila
Děkujeme Krajskému úřadu za zapůjčení sálu a také za možnost projekce. Po celou dobu trvání schůze se promítaly fotografie z našich cest a vycházek. Videoprezentaci připravila V. Veselá.


| Autor: Jirka | Vydáno dne 21. 01. 2015 | 1623 přečtení |
Zdroj: Text: V. Veselá, Foto: V. Veselá, M. Veselý |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server