08.05.2021: Ždírec n. Doubravou – Hlinsko 15. 5. 2021
Odjezd z Jihlavy, města v 7.31 nebo z hl.n. sp. vlakem v 7:37 do H. Brodu. Přestoupíme na sp. vlak do Ždírce nad Doubravou s odjezdem v 8:03 hod. Půjdeme do Krucemburku po cyklostezce a navážeme na ČTZ do Hlinska. Celková délka trasy je cca 15 km. Z Hlinska nám odjíždí vlak buď ve 13:02 nebo 15:02 do H. Brodu s příjezdem 13:53 nebo 15:53 (je zde výluka, tak pojede náhradní autobusová doprava). Z H. Brodu bychom odjížděli sp. vlakem buď ve 14:03 nebo v 16:03 s příjezdem do Jihlavy ve 14:22 nebo v 16:22 hod. Připomínám respirátory. Na vycházku Vás zve Petr

02.05.2021: PO STOPÁCH PÁTERA JOSEFA TOUFARA - 8. 5. 2021
V sobotu 8. 5. 2021 pojedeme vlakem do Leštiny u Světlé. Odjezd náhradní autobusové dopravy do H. Brodu z Jihlavy města v 7,33 hod. v H. Brodě 7,57 hod. Odjezd z H. Brodu 9,04 hod. do Leštiny u Světlé, v Leštině 9,33 hod. Odtud půjdeme po MTZ do Číhoště. Celá trasa asi 15 km. Vrátíme se do Leštiny na vlak v 14,25 nebo 16,25 hod. do H. Brodu. Odjezd z H. Brodu autobusem( náhradní doprava) 15,05 nebo 17,05 hod. V Jihlavě 16,05 nebo 18,05 hod. Dodržet opatření vlády ohledně koronaviru. Na vycházku zvou V+J Veselí

13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

Výroční členská schůze
V pondělí 19. 1. 2015 se konala Výroční členská schůze odboru KČT Čeřínek Jihlava. V sále Krajského úřadu se sešlo 67 členů ze 106 a 4 hosté.

Předseda J. Veselý všechny přítomné přivítal. Hana Kučerová připomněla dva významné členy, Ing. Jana Kodaye a Karla Tůmu, kteří v uplynulém roce opustili naše řady a povstáním všichni uctili jejich památku. Schůze pokračovala zprávami o činnosti, o hospodaření, revizní zprávou a volbou mandátové komise.

před schůzí

prezence a občerstvení

výběr čl. příspěvků

předsednický stůl

Hanka zahajuje schůzi

zpráva o činnosti

V diskuzi promluvila radní Kraje Vysočiny paní Marie Kružíková o výstavě na tuzemském veletrhu cestovního ruchu Regiontour v Brně, kde měla Vysočina svůj stánek.
K další diskuzi se přihlásila Jitka Korbelová a vyzdvihla podařenou akci Oheň na Čeřínku. Míla Bradová hovořila o společných akcích odborů Vysočiny s Čeřínkem a o dalším vydařeném pochodu spojeném s taneční zábavou ve Ždírci, kde se letos, tak jako v minulých letech, zúčastnili turisté z 8 odborů KČT Vysočina. Míša Svatošová informovala přítomné o záměru odboru uvést do Síně slávy pana Ing. Jana Kodaye, stejně jako byl v roce 2011 uveden do Síně slávy první předseda klubu Čeřínek František Srdínko a také náš odbor KČT Čeřínek Jihlava. Jan Koday byl dlouholetým předsedou klubu, potom čestným předsedou a nositelem nejvyššího vyznamenání KČT Čestný odznak Vojty Náprstka. V další diskuzi promluvila Marie Vincencová, Jiří Fuxa a Mirek Svatoš.

diskusní příspěvek M. Kružíkové

diskusní příspěvek M.Vincencové

diskusní příspěvek M. Bradové

diskusní příspěvek M. Svatošové

Na schůzi jsme popřáli dlouholeté člence paní Květě Schovánkové u příležitosti jejího životního jubilea. 26. 1. 2015 se dožívá 90let. K tomuto výročí byla odměněna Čestným uznáním odboru KČT, které jí předal zároveň s kyticí předseda odboru Jirka Veselý.

předseda gratuluje pí. Schovánkové

M. Vincencová se připojuje s gratulací

také M. Kružíková přeje všechno nejlepší

pí.Schovánková přijímá gratulaci od L.Zápotočného

Poděkování za přání

Schůze byla ukončena a někteří turisté ještě přátelsky popovídali s kamarády, kteří již tak často nechodí na výšlapy.

schůze skončila

Děkujeme Krajskému úřadu za zapůjčení sálu a také za možnost projekce. Po celou dobu trvání schůze se promítaly fotografie z našich cest a vycházek. Videoprezentaci připravila V. Veselá.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 21. 01. 2015 | 1623 přečtení |
Zdroj: Text: V. Veselá, Foto: V. Veselá, M. Veselý |