24.02.2020: V sobotu 29. 2. 2020 pojedeme do Tišnova
Odjezd z hl.n. 7,37 hod. do H. Brodu, příjezd H. B. 7,57 hod. přestup na rychlík 8,01 hod. směr Brno vystoupit v Tišnově, příjezd do Tišnova 9,11 hod. Půjdeme po NS Květnice délka trasy asi 9 km. Odjezd z Tišnova 14,48 hod. příjezd do H.B. 15,58 hod. Přestup na vlak 16,03 hod. do Jihlavy, příjezd Jihlava 16,22 hod. Nebo odjezd z Tišnova 16,48 hod. příjezd do H.B. 17,58 hod. Přestup na vlak 18,03 hod. do Jihlavy, příjezd Jihlava 18,22 hod. Na vycházku zve Marie N.

15.02.2020: Vycházka 22. 2. 2020 Šlapanov- H. Brod v zimě
Odjezd os. vlakem z Jihlavy město v 8.20 hod. z hl. n. 8.24 hod. s příjezdem do Šlapanova v 8.44.hod. Odtud půjdeme po ZTZ přes Vysokou a Svatý Křiž do Havlíčkova Brodu. Délka trasy cca 15 km. Odjezd z Havlíčkova Brodu buď ve 14.03 nebo 15.05 s příjezdem do Jihlavy ve 14.22 nebo v 15.36.hod. Na vycházku Vás zve Petr

08.02.2020: Za sv. Valentýnem v neděli 16. 2. 2020
Odjezd os. vlaku z Jihlavy: Hl. nádraží 10,37 hod.,Ji. město 10,41 hod,St. Hory 10,43 hod. Příjezd do Rantířova 10,49 hod. Jízdenku zakoupit do Rantířova. Turisté, kteří půjdou pěšky z Jihlavy, se sejdou na konečné zastávce trolejbusové linky „B“ Na Dolech v 9.20 hod. Půjdeme modřínovou alejí do Rantířova na nádraží (5 km), kde se sejdeme s ostatními turisty v 11,00 hod. Vlak z Rantířova pojede ve 13,08 hod. přímo do Jihlavy. Nebo 14,46 hod. do Kostelce a přestup na vlak do Jihlavy v 15,17 hod. - staví Jihlava město a Jihlava hl. n. a dál pokračuje do Havl. Brodu. Další možnost odjezdu z Rantířova je autobusem v 15,50 hod. Na vycházku zve všechny turisty i ostatní zájemce V. Veselá

Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava
V pondělí 16. 12. 2019 se v zasedací síni Krajského úřadu v Jihlavě konala Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.
V 16 hodin se sešli členové a pozvaní hosté za Kraj Vysočina Ing. Zuzana Vondráková, předseda oblastního výboru KČT, oblast Vysočina Ing. Jaroslav Šlechta, předsedkyně KČT, odbor Tesla Jihlava Ing. Míla Bradová a František Janeček a předsedkyně KČT, odbor Bedřichov Jihlava PhDr. Jitka Píbilová.

Schůzi zahájila Hanka Kučerová. Byla zvolená mandátová a návrhová komise a dále následovala zpráva o činnosti za rok 2019, zpráva o hospodaření za rok 2019 a zpráva kontrolní komise.
L. Zápotočný přednesl návrh rozpočtu 2020, dále seznámil schůzi se zprávou o likvidaci samostatného spolku KČT Čeřínek Jihlava.

členové KČT, odbor Čeřínek

předsednictvo VČS

V diskuzi vystoupil Ing. Jaroslav Šlechta. Poděkoval za pozvání a seznámil přítomné s novým tématickým odznakem Chaty KČT, kde je zařazena i turistická chata na Čeřínku. Pěti členům předal odznak Turista II. stupně.

předávání odznaku Turista II. st.

Další v diskuzi vystoupila Mgr. Jitka Korbelová a pozvala členy na turistickou zábavu ve Ždírci.
Míla Bradová vyzdvihla spolupráci všech jihlavských odborů a poděkovala L. Zápotočnému za jeho práci likvidátora.
Jitka Píbilová pozvala přítomné na turistické akce KČT Bedřichov.

pozvání do Ždírce

diskuzní příspěvek M. Bradové

pozvání na akce Bedřichova

Dále byl přednesen návrh na usnesení, který byl všemi přítomnými schválen. Schůzi zakončila Hana Kučerová, poděkovala za účast a popřála všem hodně zdraví do nového roku.

schůze skončila

Schůze se zúčastnilo 54 členů KČT, odbor Čeřínek Jihlava.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 12. 2019 | 143 přečtení |
Zdroj: text a foto V.a J. Veselí |