13.04.2019: Pozvánka na 11. ročník zahájení cyklosezony 2019
neděle 21. 4. 2019 Sraz účastníků v Jihlavě na Masarykově náměstí v 9, 00 hod. Slavnostní zahájení 9,05 hod. 9,15 hod. odjezd po cyklostezce do Luk n. Jihlavou - kontrola před restaurací U Procházků. Pokračovat podle svých možností po trase Luka - Kozlov - Rytířsko - Měšín - Jihlava (20 km), nebo Luka - Bítovčice -Přímělkov- Rokštejn - Brtnice - Příseka - Puklice - Studénky - Jihlava( 28 km) Všechny cykloturisty zvou pořadatelé

13.04.2019: 29. pochod k oslavě Dne Země - 20. 4. 2019
Odjezd: Motorpal Jihlava 9:00 Větrný Jeníkov 9:15 Vzdálenost:12 km, Buřty s sebou Návrat autobusem z V. Jeníkova 16,59 hod. V Jihlavě 17,15 hod. Na pochod zve Jirka V.

06.04.2019: APRÍLOVÁ VYSOČINA - 13. DUBNA 2019
Odjezd osobního vlaku do Jihlávky (zpět z Počátky Žirovnice): Jihlava (7,33 h) - Jihlava město (7,42 h) - Staré Hory (7,44 h) Trasa je pohodová, max. 15 km: Jihlávka (příjezd v 8,38 h) – pramen řeky Jihlavy – kamenný kruh druidů – kostel sv. Kateřiny – kaple sv. Markéty – kaple sv. Vojtěcha – Smrčkův rybník – letohrádek sv. Vojtěch (prvorepublikový hotýlek) – modřínová alej – Počátky – Klátův rybník – Balkovo peklo – Počátky Žirovnice Občerstvení v Počátkách (Hostinec u Karásků, kavárna…) Odjezd rychlíkem ze stanice Počátky Žirovnice v 15,39 h s příjezdem do Jihlavy v 16,33 h Připravili: Mirek a Marta

Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava
V pondělí 28. 1. 2019 se konala na Krajském úřadě výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.

Schůzi zahájila Hanka a přivítala předsedu OV KČT Vysočina a zástupce dalších jihlavských odborů. Připomněla turisty, kteří nás v uplynulém roce opustili a přítomní uctili jejich památku minutou ticha.

zahájení schůze

Předseda KČT, odbor Čeřínek Jihlava přečetl zprávu o činnosti za rok 2018. Hospodář odboru podal zprávu o hospodaření za rok 2018 a představil rozpočet na rok 2019. Předsedkyně kontrolní komise seznámila schůzi s výsledkem kontroly za r. 2018. Předsedkyně mandátové komise oznámila počet přítomných a konstatovala, že schůze je usnášení schopná.

zpráva o činnosti

zpráva o hospodaření

zpráva kontrolní komise

zpráva mandátové komise

V diskuzi vystoupil předseda OV KČT Vysočina, pozdravil přítomné a pozval na ZJTS do Humpolce. Zástupci KČT, odbor Bedřichov pozvali na turistické akce jejich odboru. Zástupkyně KČT, odbor Tesla Jihlava připomněla významné akce k 130 letům založení KČT a ke 100. výročí založení Československa. Mimo jiné pochválila vzájemnou spolupráci všech jihlavských odborů.

předseda OV KČT Vysočina

předsedkyně KČT, odbor Bedřichov

předsedkyně KČT, odbor Tesla

schůze skončila

VČS byla doplněna promítáním fotografií z vycházek v roce 2018.
Na závěr popřál předseda hodně zdraví a mnoho šťastných kilometrů v roce 2019.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 31. 01. 2019 | 194 přečtení |
Zdroj: text a foto V.a J. Veselí |