07.07.2019: Bedřichovská padesátka -13. 7. 2019
Start: hala TJ Sokol Bedřichov od 6,00 - 13,00 Cíl: hala TJ Sokol Bedřichov do 18,00 hod. Startovné. 15 Kč, mládež do 15 let a členové KČT 10 Kč. Podrobnosti o trasách ve skříňkách KČT, odbor Čeřínek Jihlava. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

23.06.2019: KAMENSKÉ ALEJE v sobotu 29. června 2019
Trasy budou vyznačeny v mapkách, které dostanou účastníci při zápisu na startu. Na trasách 10 a 20 km, bude možnost občerstvení. Odjezd vlaku z Jihlavy města: 9,10 hod, Hl. n. 9,22 hod, příjezd Kamenná: 9,35 hod Odjezd z Kamenná: 14,20 hod., 16,20 hod. Vycházka je idividuální

15.06.2019: Po Vysočině s Gustavem Mahlerem - v neděli dne 23. června 2019
Program : 07:30 Odjezd autobusu z Jihlavy, tř. Legionářů (u parkoviště za Billou) 08:30 Slavnostní zahájení akce 08:45 Odchod účastníků akce na trasy 1. varianta : Želiv (klášter) – zelená turistická značka – Vřesník – Lískovice – Lhotice – Speřice – Holušice – Kaliště u Humpolce (penzion = rodný dům Gustava Mahlera – možnost jednoduchého občerstvení) – Proseč – červená turistická značka – Světlický Dvůr – Humpolec (nádraží ČD) cca 25 km 2. varianta : Želiv (klášter) – červená turistická značka – u hydroelektrárny odbočka na zelenou turistickou značku – stále podél Želivky až k Rokosovu Mlýnu – po zelené turistické značce vystoupáme lesem až na silnici – odbočka vlevo do Hněvkovic – nadejdeme dálnici D1 a přijdeme na nádraží ČD v Humpolci. cca 13 km Poznámka : Pro účastníky je zajištěn přesun osob z Jihlavy do Želiva ZDARMA – sraz v ul. Legionářů v 7:15 hod. na parkovišti za Billou, odjezd autobusu v 7:30 hod. Další podrobnosti ve skříňkách KČT,odbor Čeřínek Kontakt: ivana.svobodova2@seznam.cz, tel. 605 105 297

Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava
V pondělí 28. 1. 2019 se konala na Krajském úřadě výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.

Schůzi zahájila Hanka a přivítala předsedu OV KČT Vysočina a zástupce dalších jihlavských odborů. Připomněla turisty, kteří nás v uplynulém roce opustili a přítomní uctili jejich památku minutou ticha.

zahájení schůze

Předseda KČT, odbor Čeřínek Jihlava přečetl zprávu o činnosti za rok 2018. Hospodář odboru podal zprávu o hospodaření za rok 2018 a představil rozpočet na rok 2019. Předsedkyně kontrolní komise seznámila schůzi s výsledkem kontroly za r. 2018. Předsedkyně mandátové komise oznámila počet přítomných a konstatovala, že schůze je usnášení schopná.

zpráva o činnosti

zpráva o hospodaření

zpráva kontrolní komise

zpráva mandátové komise

V diskuzi vystoupil předseda OV KČT Vysočina, pozdravil přítomné a pozval na ZJTS do Humpolce. Zástupci KČT, odbor Bedřichov pozvali na turistické akce jejich odboru. Zástupkyně KČT, odbor Tesla Jihlava připomněla významné akce k 130 letům založení KČT a ke 100. výročí založení Československa. Mimo jiné pochválila vzájemnou spolupráci všech jihlavských odborů.

předseda OV KČT Vysočina

předsedkyně KČT, odbor Bedřichov

předsedkyně KČT, odbor Tesla

schůze skončila

VČS byla doplněna promítáním fotografií z vycházek v roce 2018.
Na závěr popřál předseda hodně zdraví a mnoho šťastných kilometrů v roce 2019.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 31. 01. 2019 | 277 přečtení |
Zdroj: text a foto V.a J. Veselí |