27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

Tradiční setkání turistů - pamětníků
V sobotu 11. ledna 2020 se v jihlavské pivovarské restauraci sešlo 23 turistů na tradičním setkání našich turistů – pamětníků, kteří si znovu a rádi připomněli časy svojí aktivní turistiky. Aktivními zůstávají nadále, protože z nich doslova sálá vitalita a optimismus.

Společný chutný oběd, řízek s bramborovým salátem nebo svíčková, jistě přispěl k dobré náladě. Sdělili jsme si novinky, události, zážitky, které se odehrály za ten čím dál kratší rok, který tak rychle uplynul od našeho minulého lednového setkání.
Úsměvy, radost, plánování kratších či delších procházek nebo vícedenních výprav, cyklistika nebo setkávání u kávy či u oběda, to všechno je motivací k plnému a aktivnímu žití.

Také rodina, děti, vnoučátka a pravnoučátka, přátelé, účast na různých aktivitách, na besedách, cvičení, příprava humorných vystoupení při různých akcích, to vše je obdivuhodné a dech beroucí. Naši turisté - pamětníci - byli a stále jsou nápadití, hraví a umějí si život užít naplno a smysluplně!
Zdrávi došli a ať se ve zdraví shledáme zase příště!
| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 | 158 přečtení |
Zdroj: text a foto M. Drobná, M. Barnet |