13.12.2019: POZVÁNKA
NA VÝROČNÍ ČLENSKOU SCHŮZI KČT,odbor ČEŘÍNEK JIHLAVA Výbor KČT,odbor Čeřínek Jihlava Vás zve na výroční členskou schůzi, která se koná v pondělí 16. 12. 2019 od 16.00 hod. v budově Krajského úřadu Žižkova 57 Jihlava za výbor KČT Čeřínek – Jihlava Jiří Veselý

07.12.2019: Adventní vycházka 14. 12. 2019
Z Křižanova do V. Meziříčí na výstavu betlémů. Odjezd z Jihlavy os. vlakem v 7.27 do H. Brodu příjezd do H. Brodu v 7.51hod. Přestup na rychlík do Křižanova v 8.02hod. v Křižanově v 8.51hod. Odtud půjdeme po ŽTZ a ČTZ do V. Meziříčí, délka vycházky cca 10 km. Výstava betlémů je otevřena od 13 do 17 hodin v muzeu města V. Meziříčí. Odjezd z V. Meziříčí autobusem buď v 14.31 nebo 16.31hod. Příjezd do Jihlavy 15.20 nebo v 17.20hod. Na vycházku zve Petr

30.11.2019: Mikulášská vycházka na Čeřínek
V sobotu 7. 12. 2019 pojedeme vlakem v 7,33 hod z hl. n., Ji. město 7,42 hod.,St. Hory 7,44 hod. do Dolní Cerekve. Půjdeme na Čeřínek po ŽTZ v turistické chatě si dáme něco dobrého. Zpáteční cesta povede do Kostelce na vlak v 14,15 R nebo 14, 45 os. vlak. Příjezd do Jihlavy v14,33 hod. nebo 15,14 hod. Na vycházku zvou V+J Veselí

Setkání u příležitosti Luďkových narozenin
Ve čtvrtek 29. srpna se sešli turisté KČT, odbor Čeřínek Jihlava v restauraci Starka, aby popřáli svému kamarádovi dlouholetému turistovi Luďkovi Zápotočnému k jeho významným 90. narozeninám, které měl sice už 18. července, ale protože mnoho turistů tráví prázdniny na cestách, nebo s vnoučaty, uskutečnilo se tohle setkání až na konci prázdnin, kdy už jsou téměř všichni doma.

Luděk se tohoto úctyhodného věku dožívá v plném zdraví a výborné kondici. Účastní se turistických vycházek a pochodů a také cykloturistických výletů. Tyto akce absolvuje se svou o málo mladší manželkou.
Již mnoho let pracuje ve výboru KČT, odbor Čeřínek Jihlava a na začátku letošního roku dostal za záslužnou a obětavou práci pro rozvoj české turistiky nejvyšší turistické vyznamenání Čestný odznak Vojty Náprstka.
Po úvodním slovu předsedy KČT, odbor Čeřínek Jihlava a po promítnutí krátkého videa k Luďkovým narozeninám popřála asi čtyřicítka turistů Luďkovi hodně zdraví a štěstí do dalších let.

ještě je čas a vše je připraveno

turisté se začínají scházet

přivítání předsedou odboru

gratulace Luďkovi