05.10.2019: PODZIMNÍ PUTOVÁNÍ - SOBOTA 12. října 2019
Jízdenka zpáteční do Malešova, Osobní vlak do Havl. Brodu: Jihlava město – 7,15 h, Jihlava 7,27 h Rychlík z Havl. Brodu do Kutné Hory hl. n. v 8,00 h, osobní vlak z Kutné Hory do Malešova v 9,02 h (příjezd do Malešova v 9,21 h), Trasa: 12 km naučnou stezkou Občerstvení v restauraci Malešov (pivo v místním pivovaru) Zpáteční vlak z Malešova v 14,24 h do Kutné Hory hl. n., rychlík z Kutné Hory hl. n. do Havl. Brodu v 14,58 h, z H. Brodu do Jihlavy (výluka) v 16,05 h. (další spoj – přesně o dvě hodiny později včetně přestupu) připravili Mirek + Marta

30.09.2019: Vycházka do Příseky na autíčka
V sobotu 5. 10. 2019 pojedeme autobusem v 10,00 hod. ze stanoviště č. 24 do Příseky. Podíváme se do muzea autíček. Vstupné senioři a děti 50 Kč ostatní 120Kč. Po prohlídce jsou dvě možnosti návratu do Jihlavy. Jedna cesta vede do Luk n. Jihlavou na vlak ve 14,09 nebo 16,16 hod. Druhá pěšky přes Puklice a Kosov do Jihlavy. Obě trasy asi 10 km Na vycházku zve Eva

23.09.2019: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Kdo má zájem o nová klubová trička, tak může přijít v pondělí 30. 9. 2019 do klubovny dopoledne od 10 – 11 hod. nebo odpoledne od 15 – 17 hod. Zároveň se bude přihlašovat na autobusový výlet do Žďárských vrchů 19. 10. 2019 Cena výletu je 120 Kč. Výlet se uskuteční při dostatečném počtu přihlášených.

Celostátní akce uklízíme Česko.
Po březnovém sázení lesních stromků pro OU Ždírec se turisté Čeřínku zapojili i do celostátní akce uklízíme Česko.

V pondělí 15. 4. 2019 se pět turistů Čeřínku sešlo na Pančavě. Po vystoupení z auta si oblékli výstražné vesty a vydali se na přidělený úsek od silnice u Sasova a spojovací cestou na Kosov.

příprava na úklid

Kolem silnice posbírali několik pytlů různého odpadu. Odpad při sběru třídili podle druhu, PET lahve do bílých pytlů a ostatní odpad do pytlů černých. Přidělený úsek prošli po obou stranách silnice nahoru a dolu.

projdeme uklizený úsek zpět

pytle dovezeme na jedno místo

Plné pytle shromáždili na jedno místo, odkud budou odvezeny k likvidaci.

výsledek naší práce

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 04. 2019 | 168 přečtení |