Hlavní menu
  Novinky
13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

23.03.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na duben v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

27.02.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na březen v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Reklama
 Šlapanov - H. Brod v zimě
Je 22.2.2020 a to je den se zvláštní ENERGIÍ – nuže,využijme ji! Skupina 15 turistů z KČT Čeřínek i jiných, se sešla na hl.vlak.nádraží v Jihlavě k vycházce ze Šlapanova do Havl.Brodu.

Hudební znělkou ze šlapanovského kostela jsme se naladili na pěknou vycházku po ZTZ přes vrch Vysoká, překrásné rozhledy do okolí, obec Vysoká.

cesta do Vysoké
Odtud naučnou stezkou Bohuslava Reynka- Svatý Kříž –Lázně Petrkov/není moc udržovaný/ a potom Grodlův mlýn a okolo vodní přehrady Žabinec.

na NS B. Reynka
Vodní nádrž Žabinec

památník rumunských vojákůRůznorodý povrch a překrásné, téměř jarní počasí, dodalo skvělou náladu.Došli jsme šťastni, trochu zabláceni, ale po občerstvení U Kroupů spokojeni!
Děkuji za organizaci Petra Janouška a KČT Čeřínek

Bylo nás 15 a ušli jsme asi 15,5 km Jíťa Lavičková
| Autor: Jirka | Vydáno dne 24. 02. 2020 | 475 přečtení |
Zdroj: text a foto: J. Lavičková |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server