13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

23.03.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na duben v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

27.02.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na březen v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

Tradiční setkání turistů - pamětníků
V sobotu 11. ledna 2020 se v jihlavské pivovarské restauraci sešlo 23 turistů na tradičním setkání našich turistů – pamětníků, kteří si znovu a rádi připomněli časy svojí aktivní turistiky. Aktivními zůstávají nadále, protože z nich doslova sálá vitalita a optimismus.

Společný chutný oběd, řízek s bramborovým salátem nebo svíčková, jistě přispěl k dobré náladě. Sdělili jsme si novinky, události, zážitky, které se odehrály za ten čím dál kratší rok, který tak rychle uplynul od našeho minulého lednového setkání.
Úsměvy, radost, plánování kratších či delších procházek nebo vícedenních výprav, cyklistika nebo setkávání u kávy či u oběda, to všechno je motivací k plnému a aktivnímu žití.

Také rodina, děti, vnoučátka a pravnoučátka, přátelé, účast na různých aktivitách, na besedách, cvičení, příprava humorných vystoupení při různých akcích, to vše je obdivuhodné a dech beroucí. Naši turisté - pamětníci - byli a stále jsou nápadití, hraví a umějí si život užít naplno a smysluplně!
Zdrávi došli a ať se ve zdraví shledáme zase příště!
| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 | 415 přečtení |
Zdroj: text a foto M. Drobná, M. Barnet |