27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava
V pondělí 16. 12. 2019 se v zasedací síni Krajského úřadu v Jihlavě konala Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.
V 16 hodin se sešli členové a pozvaní hosté za Kraj Vysočina Ing. Zuzana Vondráková, předseda oblastního výboru KČT, oblast Vysočina Ing. Jaroslav Šlechta, předsedkyně KČT, odbor Tesla Jihlava Ing. Míla Bradová a František Janeček a předsedkyně KČT, odbor Bedřichov Jihlava PhDr. Jitka Píbilová.

Schůzi zahájila Hanka Kučerová. Byla zvolená mandátová a návrhová komise a dále následovala zpráva o činnosti za rok 2019, zpráva o hospodaření za rok 2019 a zpráva kontrolní komise.
L. Zápotočný přednesl návrh rozpočtu 2020, dále seznámil schůzi se zprávou o likvidaci samostatného spolku KČT Čeřínek Jihlava.

členové KČT, odbor Čeřínek

předsednictvo VČS

V diskuzi vystoupil Ing. Jaroslav Šlechta. Poděkoval za pozvání a seznámil přítomné s novým tématickým odznakem Chaty KČT, kde je zařazena i turistická chata na Čeřínku. Pěti členům předal odznak Turista II. stupně.

předávání odznaku Turista II. st.

Další v diskuzi vystoupila Mgr. Jitka Korbelová a pozvala členy na turistickou zábavu ve Ždírci.
Míla Bradová vyzdvihla spolupráci všech jihlavských odborů a poděkovala L. Zápotočnému za jeho práci likvidátora.
Jitka Píbilová pozvala přítomné na turistické akce KČT Bedřichov.

pozvání do Ždírce

diskuzní příspěvek M. Bradové

pozvání na akce Bedřichova

Dále byl přednesen návrh na usnesení, který byl všemi přítomnými schválen. Schůzi zakončila Hana Kučerová, poděkovala za účast a popřála všem hodně zdraví do nového roku.

schůze skončila

Schůze se zúčastnilo 54 členů KČT, odbor Čeřínek Jihlava.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 12. 2019 | 261 přečtení |
Zdroj: text a foto V.a J. Veselí |