Hlavní menu
  Novinky
27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Reklama
Setkání u příležitosti Luďkových narozenin
Ve čtvrtek 29. srpna se sešli turisté KČT, odbor Čeřínek Jihlava v restauraci Starka, aby popřáli svému kamarádovi dlouholetému turistovi Luďkovi Zápotočnému k jeho významným 90. narozeninám, které měl sice už 18. července, ale protože mnoho turistů tráví prázdniny na cestách, nebo s vnoučaty, uskutečnilo se tohle setkání až na konci prázdnin, kdy už jsou téměř všichni doma.

Luděk se tohoto úctyhodného věku dožívá v plném zdraví a výborné kondici. Účastní se turistických vycházek a pochodů a také cykloturistických výletů. Tyto akce absolvuje se svou o málo mladší manželkou.
Již mnoho let pracuje ve výboru KČT, odbor Čeřínek Jihlava a na začátku letošního roku dostal za záslužnou a obětavou práci pro rozvoj české turistiky nejvyšší turistické vyznamenání Čestný odznak Vojty Náprstka.
Po úvodním slovu předsedy KČT, odbor Čeřínek Jihlava a po promítnutí krátkého videa k Luďkovým narozeninám popřála asi čtyřicítka turistů Luďkovi hodně zdraví a štěstí do dalších let.

ještě je čas a vše je připraveno

turisté se začínají scházet


přivítání předsedou odboru


gratulace Luďkovi

Luďek s manželkou a sestrou

přípitek na zdraví

Luďkova manželka Milada nad dortem

oslavenec nakrajuje dort
Živijó, živijó, živijó...


přišli další gratulanti
rodinná porada ?

hosté se loučí

hodně zdraví a štěstí| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 09. 2019 | 273 přečtení |
Zdroj: text a foto V.a J. Veselí |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server