27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

Setkání u příležitosti Luďkových narozenin
Ve čtvrtek 29. srpna se sešli turisté KČT, odbor Čeřínek Jihlava v restauraci Starka, aby popřáli svému kamarádovi dlouholetému turistovi Luďkovi Zápotočnému k jeho významným 90. narozeninám, které měl sice už 18. července, ale protože mnoho turistů tráví prázdniny na cestách, nebo s vnoučaty, uskutečnilo se tohle setkání až na konci prázdnin, kdy už jsou téměř všichni doma.

Luděk se tohoto úctyhodného věku dožívá v plném zdraví a výborné kondici. Účastní se turistických vycházek a pochodů a také cykloturistických výletů. Tyto akce absolvuje se svou o málo mladší manželkou.
Již mnoho let pracuje ve výboru KČT, odbor Čeřínek Jihlava a na začátku letošního roku dostal za záslužnou a obětavou práci pro rozvoj české turistiky nejvyšší turistické vyznamenání Čestný odznak Vojty Náprstka.
Po úvodním slovu předsedy KČT, odbor Čeřínek Jihlava a po promítnutí krátkého videa k Luďkovým narozeninám popřála asi čtyřicítka turistů Luďkovi hodně zdraví a štěstí do dalších let.

ještě je čas a vše je připraveno

turisté se začínají scházet

přivítání předsedou odboru

gratulace Luďkovi