14.10.2019: Informace pro přihlášené
Autobusový výlet do Žďárských vrchů 19. 10. 2019 V sobotu pojedeme z parkoviště za Billou v 6,30 hod. Naším cílem je obec Milovy u Sněžného. Půjdeme po značené cestě na Dráteničky a zpět do obce Milovy. Tato trasa měří 5 km. V restauraci U Šlechtů bude možnost oběda. Po obědě půjdeme na trasu 6 km dlouhou s cílem na Čtyřech Palicích. Cena výletu 120 Kč. Na výlet zvou V+J Veselí

05.10.2019: PODZIMNÍ PUTOVÁNÍ - SOBOTA 12. října 2019
Jízdenka zpáteční do Malešova, Osobní vlak do Havl. Brodu: Jihlava město – 7,15 h, Jihlava 7,27 h Rychlík z Havl. Brodu do Kutné Hory hl. n. v 8,00 h, osobní vlak z Kutné Hory do Malešova v 9,02 h (příjezd do Malešova v 9,21 h), Trasa: 12 km naučnou stezkou Občerstvení v restauraci Malešov (pivo v místním pivovaru) Zpáteční vlak z Malešova v 14,24 h do Kutné Hory hl. n., rychlík z Kutné Hory hl. n. do Havl. Brodu v 14,58 h, z H. Brodu do Jihlavy (výluka) v 16,05 h. (další spoj – přesně o dvě hodiny později včetně přestupu) připravili Mirek + Marta

30.09.2019: Vycházka do Příseky na autíčka
V sobotu 5. 10. 2019 pojedeme autobusem v 10,00 hod. ze stanoviště č. 24 do Příseky. Podíváme se do muzea autíček. Vstupné senioři a děti 50 Kč ostatní 120Kč. Po prohlídce jsou dvě možnosti návratu do Jihlavy. Jedna cesta vede do Luk n. Jihlavou na vlak ve 14,09 nebo 16,16 hod. Druhá pěšky přes Puklice a Kosov do Jihlavy. Obě trasy asi 10 km Na vycházku zve Eva

Výroční členská schůze 20. 1. 2014
Turisté se scházejí na vycházkách a promítání, na různých pochodech a posezeních, ale za tím vším se skrývá mnoho práce, příprav, zařizování a starostí. To všechno dohromady nelze nazvat jinak, než stolová turistika – jak už to pojmenoval někdo před námi. Shrnutím celé činnosti našeho odboru KČT Čeřínek za uplynulý rok bývá vždy v lednu Výroční členská schůze.

20. ledna 2014 v 16 hodin začala v sídle Kraje Vysočina Výroční členská schůze KČT Čeřínek Jihlava.
Sešlo se 64 členů našeho odboru a pozvání přijali hosté: radní Kraje Vysočina RNDr. Marie Kružíková, primátor statutárního města Jihlava Ing. Jaroslav Vymazal, Ing. Míla Bradová – předsedkyně KČT Tesla Jihlava, František Janeček, Stanislav Balík - místopředseda oblastního výboru KČT Vysočina, Jiří Fuxa – předseda KČT Bedřichov Jihlava a Iva Křížková.
Schůzi zahájila Hana Kučerová, přivítala hosty a seznámila s programem schůze. Vyzvala k uctění památky povstáním a minutou ticha za naše kamarády turisty, kteří v loňském roce odešli do turistického nebe.
Předseda J. Veselý přednesl zprávu o činnosti odboru.
Hospodář odboru seznámil přítomné o stavu hospodaření v roce 2013 a návrh rozpočtu na rok 2014.
VČS pozdravila radní Kraje Vysočina RNDr. Marie Kružíková. Ve svém projevu ocenila práci KČT. Popřála všem hodně zdraví a našlapaných kilometrů.
Primátor statutárního města Jihlava Ing. Jaroslav Vymazal promluvil o plánech rozvoje města Jihlavy pro potřeby turistů a cykloturistů.
Za oblastní výbor Vysočiny pozdravil turisty místopředseda Standa Balík. Promluvil o práci turistů - značkařů, kteří udržují 424 km pěších tras a 2300 km cyklotras. Řekl, že věří, že odbor Čeřínek přitáhne i nové mladé členy.
Ing. Míla Bradová, předsedkyně KČT Tesla Jihlava a sekretářka oblasti KČT Vysočina poděkovala za pozvání a ocenila práci odboru.

členové KČT Čeřínek na VČS

H. Kučerová zahajuje schůzi

radní kraje Vysočina RNDr. M. Kružíková

primátor Ing. J. Vymazal

přednesení revizní zprávy

Standa Balík

Ing. M. Bradová

Po schválení usnesení ukončila Hana Kučerová VČS. Popřála všem hodně zdraví a krásných turistických zážitků.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 23. 01. 2014 | 1407 přečtení |
Zdroj: text: J. Veselý, foto: V. Veselá |