07.07.2019: Bedřichovská padesátka -13. 7. 2019
Start: hala TJ Sokol Bedřichov od 6,00 - 13,00 Cíl: hala TJ Sokol Bedřichov do 18,00 hod. Startovné. 15 Kč, mládež do 15 let a členové KČT 10 Kč. Podrobnosti o trasách ve skříňkách KČT, odbor Čeřínek Jihlava. Na Vaši účast se těší pořadatelé.

23.06.2019: KAMENSKÉ ALEJE v sobotu 29. června 2019
Trasy budou vyznačeny v mapkách, které dostanou účastníci při zápisu na startu. Na trasách 10 a 20 km, bude možnost občerstvení. Odjezd vlaku z Jihlavy města: 9,10 hod, Hl. n. 9,22 hod, příjezd Kamenná: 9,35 hod Odjezd z Kamenná: 14,20 hod., 16,20 hod. Vycházka je idividuální

15.06.2019: Po Vysočině s Gustavem Mahlerem - v neděli dne 23. června 2019
Program : 07:30 Odjezd autobusu z Jihlavy, tř. Legionářů (u parkoviště za Billou) 08:30 Slavnostní zahájení akce 08:45 Odchod účastníků akce na trasy 1. varianta : Želiv (klášter) – zelená turistická značka – Vřesník – Lískovice – Lhotice – Speřice – Holušice – Kaliště u Humpolce (penzion = rodný dům Gustava Mahlera – možnost jednoduchého občerstvení) – Proseč – červená turistická značka – Světlický Dvůr – Humpolec (nádraží ČD) cca 25 km 2. varianta : Želiv (klášter) – červená turistická značka – u hydroelektrárny odbočka na zelenou turistickou značku – stále podél Želivky až k Rokosovu Mlýnu – po zelené turistické značce vystoupáme lesem až na silnici – odbočka vlevo do Hněvkovic – nadejdeme dálnici D1 a přijdeme na nádraží ČD v Humpolci. cca 13 km Poznámka : Pro účastníky je zajištěn přesun osob z Jihlavy do Želiva ZDARMA – sraz v ul. Legionářů v 7:15 hod. na parkovišti za Billou, odjezd autobusu v 7:30 hod. Další podrobnosti ve skříňkách KČT,odbor Čeřínek Kontakt: ivana.svobodova2@seznam.cz, tel. 605 105 297

Výroční členská schůze 20. 1. 2014
Turisté se scházejí na vycházkách a promítání, na různých pochodech a posezeních, ale za tím vším se skrývá mnoho práce, příprav, zařizování a starostí. To všechno dohromady nelze nazvat jinak, než stolová turistika – jak už to pojmenoval někdo před námi. Shrnutím celé činnosti našeho odboru KČT Čeřínek za uplynulý rok bývá vždy v lednu Výroční členská schůze.

20. ledna 2014 v 16 hodin začala v sídle Kraje Vysočina Výroční členská schůze KČT Čeřínek Jihlava.
Sešlo se 64 členů našeho odboru a pozvání přijali hosté: radní Kraje Vysočina RNDr. Marie Kružíková, primátor statutárního města Jihlava Ing. Jaroslav Vymazal, Ing. Míla Bradová – předsedkyně KČT Tesla Jihlava, František Janeček, Stanislav Balík - místopředseda oblastního výboru KČT Vysočina, Jiří Fuxa – předseda KČT Bedřichov Jihlava a Iva Křížková.
Schůzi zahájila Hana Kučerová, přivítala hosty a seznámila s programem schůze. Vyzvala k uctění památky povstáním a minutou ticha za naše kamarády turisty, kteří v loňském roce odešli do turistického nebe.
Předseda J. Veselý přednesl zprávu o činnosti odboru.
Hospodář odboru seznámil přítomné o stavu hospodaření v roce 2013 a návrh rozpočtu na rok 2014.
VČS pozdravila radní Kraje Vysočina RNDr. Marie Kružíková. Ve svém projevu ocenila práci KČT. Popřála všem hodně zdraví a našlapaných kilometrů.
Primátor statutárního města Jihlava Ing. Jaroslav Vymazal promluvil o plánech rozvoje města Jihlavy pro potřeby turistů a cykloturistů.
Za oblastní výbor Vysočiny pozdravil turisty místopředseda Standa Balík. Promluvil o práci turistů - značkařů, kteří udržují 424 km pěších tras a 2300 km cyklotras. Řekl, že věří, že odbor Čeřínek přitáhne i nové mladé členy.
Ing. Míla Bradová, předsedkyně KČT Tesla Jihlava a sekretářka oblasti KČT Vysočina poděkovala za pozvání a ocenila práci odboru.

členové KČT Čeřínek na VČS

H. Kučerová zahajuje schůzi

radní kraje Vysočina RNDr. M. Kružíková

primátor Ing. J. Vymazal

přednesení revizní zprávy

Standa Balík

Ing. M. Bradová

Po schválení usnesení ukončila Hana Kučerová VČS. Popřála všem hodně zdraví a krásných turistických zážitků.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 23. 01. 2014 | 1378 přečtení |
Zdroj: text: J. Veselý, foto: V. Veselá |