16.09.2018: Za opečeným špekáčkem - Humpolec
Odjezd do Humpolce v sobotu 22. 9. 2018 Jihlava město: 7,15 hod. Jihlava hl. n. 7,27 hod. odjezd z H. Brodu 8,07 hod., příjezd do Humpolce 8,49 hod. Zpáteční odjezd z Humpolce 15,12 hod., nebo 17,08 hod., Odjezd z H. Brodu 16,05 hod. nebo 18,05 hod. Příjezd Jihlava hl. n. 16,35 hod. nebo 18,34 hod. Na vycházku zvou V. a J. Veselí

09.09.2018: Pozvánka na vycházku 15. 9. 2018
V sobotu pojedeme autobusem z Jihlavy do Měřína Jihlava autobusové nádraží st. č. 15 v 6,45 hod. Příjezd Měřín 7,17 hod. Trasa vycházky: Měřín, Dědkov, Netín, Lavičky, Velké Meziříčí. Délka vycházky 16 km. Odjezd: V. Meziříčí autobusové n. 13,21hod. nebo 15,30 hod. Příjezd Jihlava: 14,11hod. nebo 16,20 hod. Nebo vlakem V. Meziříčí nádraží ČD: 14,21 hod. nebo 15,26 hod. Příjezd Jihlava: 16,27 hod. nebo 18,22 hod. Vycházku vede F. Smejkal

01.09.2018: Hvězdicově na Jalovec 8. 9. 2018
Odjezd z hlavního nádraží 7.30 směr Třebíč cíl 10.30 - 15.30 h na Jalovci v chatě lyžařů – pod restaurací (Vrchol) občerstvení zajištěno Tento rok se vydáme na trasu 10 km Okříšky - Přibyslavice - Číchov – Jalovec Návrat z Číchova v 13.48, 15.58 hod. nebo z Okříšek v 13.47, 14.47, 15.52 hod. Na vycházku vás zvou J + J Korbelovi

Autobusový zájezd do Vídně na pochod „ Za nejkrásnější medailí.“
V sobotu 31.3.2012 jsme odjeli autobusem D.P. do Vídně na pochod „ Za nejkrásnější medailí“, který se konal již po 41. Start pochodu je v Nussdorfu.

V sobotu ráno jsme se sešli na parkovišti za Billou a nastoupili do autobusu s řidičem p. Mirkem Matějkou. V autobusu nám vedoucí zájezdu Jirka Veselý předal pokyny a popisy tras pochodu. Vyjeli jsme směrem na Znojmo, na hraničním přechodu v Hatích jsme se setkali s turisty z Třebíče. Společně jsme pokračovali do Vídně. Po příjezdu do Nussdorfu jsme vyřídili přihlášky na pochod. Od pořadatelů jsme dostali plánky tras na 11 a 18 km, a jako pozornost malou čokoládu.

start u KÄPT'N OTTO

přihlášení na pochod

pokyny k pochodu

pořadatelé

Pochod začal na Dunajské promenádě a pokračoval výstupem na Nasenweg. Po celou dobu výstupu jsme obdivovali krásné výhledy na Dunaj a trochu zamlženou Vídeň. Po zdoláni výstupu, který byl pro obě trasy společný, jsme se na kontrole rozdělili. Trasa 11km pokračovala směrem na Kahlenberg, a trasa 18 km na městečko Klosterneuburg. Prošli jsme vinicemi a kolem říčky došli na další kontrolu, od této kontroly začal opět výstup vzhůru bukovými lesy k výletní restauraci Agnesbründl, kde byla poslední kontrola. Z bukových lesů jsme přišli na cestu, kde se obě trasy opět spojily. Cesta lemovaná vinicemi s výhledem na televizní vysílač Kahlenberg nás zavedla ke hřbitovu a mezi domy jsme došli do cíle na Dunajském nábřeží do restaurace KÄPT'N OTTO.

Dunajská promenáda

až tam nahoru půjdeme !

NASENWEG

stále do kopce

vyhlídka na Dunaj

mosty přes Dunaj

Klosterneuburg

vinice

poháry na kontrole

na kontrole

a opět do kopce

bukovým lesem

výletní restaurace

televizní vysílač a výletní restaurace

odpočinek u vinic

rozkvetlá ulice

památník Lud. van Bethovena

v cíli

Zde jsme převzali objednané a zaplacené medaile. Ti, kteří ušlapali 18 km dostali zlatou. Stříbrná byla pro účastníky na trase 11 km.

cílová tabulka

už mám medaili !

Třebíč přebírá pohár za nejpočetnější skupinu

Po rozloučení s pořadateli jsme odjeli na malou prohlídku zábavného parku Prater.

návštěva PRATERU

v Prateru