18.11.2017: Po stopách arm. gen. L. Svobody - Trnava
V sobotu 25. 11. 2017 pojedeme vlakem v 7,30 hod. do Třebíče kde přestoupíme na autobus do Trnavy. Z Trnavy půjdeme do Hroznatína a dále do Rudíkov. Délka pochodu 12 km. Z Rudíkova pojedeme vlakem 14,38 hod. do Studence přestup na vlak do Jihlavy, příjezd Jihlava 16,27 hod. Na pochod zvou V+J Veselí

11.11.2017: Informace pro přihlášené
Odjezd autobusu na PP do Bučovic Sobota 18. 11. 2017 Odjezd z parkoviště za Billou v 6, 00 hod. Odjezd z Bučovic v 16,00 hod.

04.11.2017: Sobotní vycházka 11. 11. 2017
V sobotu pojedeme osobním vlakem v 7,33 hod. do Dolní Cerekve, kde budeme v 8,03 hod. Z D. Cerekve půjdeme neznačenou cestou do Batelova. Odjezd z Batelova 14,33 hod. nebo 16,36 hod. Příjezd Jihlava 15,14 hod. nebo 17,14 hod. Na vycházku zve M. Nováková

Autobusový zájezd do Vídně na pochod „ Za nejkrásnější medailí.“
V sobotu 31.3.2012 jsme odjeli autobusem D.P. do Vídně na pochod „ Za nejkrásnější medailí“, který se konal již po 41. Start pochodu je v Nussdorfu.

V sobotu ráno jsme se sešli na parkovišti za Billou a nastoupili do autobusu s řidičem p. Mirkem Matějkou. V autobusu nám vedoucí zájezdu Jirka Veselý předal pokyny a popisy tras pochodu. Vyjeli jsme směrem na Znojmo, na hraničním přechodu v Hatích jsme se setkali s turisty z Třebíče. Společně jsme pokračovali do Vídně. Po příjezdu do Nussdorfu jsme vyřídili přihlášky na pochod. Od pořadatelů jsme dostali plánky tras na 11 a 18 km, a jako pozornost malou čokoládu.

start u KÄPT'N OTTO

přihlášení na pochod

pokyny k pochodu

pořadatelé

Pochod začal na Dunajské promenádě a pokračoval výstupem na Nasenweg. Po celou dobu výstupu jsme obdivovali krásné výhledy na Dunaj a trochu zamlženou Vídeň. Po zdoláni výstupu, který byl pro obě trasy společný, jsme se na kontrole rozdělili. Trasa 11km pokračovala směrem na Kahlenberg, a trasa 18 km na městečko Klosterneuburg. Prošli jsme vinicemi a kolem říčky došli na další kontrolu, od této kontroly začal opět výstup vzhůru bukovými lesy k výletní restauraci Agnesbründl, kde byla poslední kontrola. Z bukových lesů jsme přišli na cestu, kde se obě trasy opět spojily. Cesta lemovaná vinicemi s výhledem na televizní vysílač Kahlenberg nás zavedla ke hřbitovu a mezi domy jsme došli do cíle na Dunajském nábřeží do restaurace KÄPT'N OTTO.

Dunajská promenáda

až tam nahoru půjdeme !

NASENWEG

stále do kopce

vyhlídka na Dunaj

mosty přes Dunaj

Klosterneuburg

vinice

poháry na kontrole

na kontrole

a opět do kopce

bukovým lesem

výletní restaurace

televizní vysílač a výletní restaurace

odpočinek u vinic

rozkvetlá ulice

památník Lud. van Bethovena

v cíli

Zde jsme převzali objednané a zaplacené medaile. Ti, kteří ušlapali 18 km dostali zlatou. Stříbrná byla pro účastníky na trase 11 km.

cílová tabulka

už mám medaili !

Třebíč přebírá pohár za nejpočetnější skupinu

Po rozloučení s pořadateli jsme odjeli na malou prohlídku zábavného parku Prater.

návštěva PRATERU

v Prateru