Hlavní menu
  Novinky
15.06.2019: Po Vysočině s Gustavem Mahlerem - v neděli dne 23. června 2019
Program : 07:30 Odjezd autobusu z Jihlavy, tř. Legionářů (u parkoviště za Billou) 08:30 Slavnostní zahájení akce 08:45 Odchod účastníků akce na trasy 1. varianta : Želiv (klášter) – zelená turistická značka – Vřesník – Lískovice – Lhotice – Speřice – Holušice – Kaliště u Humpolce (penzion = rodný dům Gustava Mahlera – možnost jednoduchého občerstvení) – Proseč – červená turistická značka – Světlický Dvůr – Humpolec (nádraží ČD) cca 25 km 2. varianta : Želiv (klášter) – červená turistická značka – u hydroelektrárny odbočka na zelenou turistickou značku – stále podél Želivky až k Rokosovu Mlýnu – po zelené turistické značce vystoupáme lesem až na silnici – odbočka vlevo do Hněvkovic – nadejdeme dálnici D1 a přijdeme na nádraží ČD v Humpolci. cca 13 km Poznámka : Pro účastníky je zajištěn přesun osob z Jihlavy do Želiva ZDARMA – sraz v ul. Legionářů v 7:15 hod. na parkovišti za Billou, odjezd autobusu v 7:30 hod. Další podrobnosti ve skříňkách KČT,odbor Čeřínek Kontakt: ivana.svobodova2@seznam.cz, tel. 605 105 297

08.06.2019: 11. Hvězdicový výstup na Čeřínek - Sobota 15. června 2019
Start: libovolný Cíl: chata KČT na Čeřínku, kontrola od 9:00 – 15:00 hodin Odměna: diplom, razítka Startovné: členové KČT 20 Kč, ostatní 30 Kč, děti 10 Kč. Stravování: v cíli tradiční občerstvení, restaurace Čeřínek je v provozu. Odjezd turistů na Hvězdicový výstup na Čeřínek Pojedeme vlakem z hl.n. v 7,33 hod., Ji. město 7,42 hod., St. Hory 7,44 hod. do Kostelce. Z Kostelce půjdeme po ZTZ na Čeřínek. Odjezd vlaku z Kostelce do Jihlavy 13.01, 14,15R, 14,45, 16,15, hod. Vycházku vede Pepa

03.06.2019: U Kamenice nad Lipou sobota 8. června 2019
Odjezd autobusu z aut. nádraží v Jihlavě (stanoviště č. 16) v 7,10 h do Pelhřimova, přestup v Pelhřimově (č. 12) v 8,00 h do zast. Heřmaň Pohodová trasa 12 km: Možnost občerstvení v Kamenici nad Lipou (pivovarská restaurace, bistro, zámecká kavárna) Zpáteční autobus z Kamenice nad Lipou ze zast. č. 5 do Pelhřimova v 15,55 h, přestup v Pelhřimově (č.1) v 16,35 h do Jihlavy připravili Mirek + Marta
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Chata Čeřínek
  Reklama
Předprázdninové posezení.
O prázdninách se tak často nevidíme, protože každý má na tento letní čas už naplánovanou dovolenou a jiné zájmy. Domluvili jsme si malé posezení, které jsme spojili s malou oslavou narozenin a ještě jedno překvapení pro oslavence.

Náš dlouholetý člen a zároveň hospodář odboru KČT Čeřínek Luděk Zápotočný oslaví v červenci své 80. narozeniny. Sešli jsme se v úterý 30.6.2009 ve 14 hod. v naší klubovně, abychom jeho narozeniny společně oslavili. Při té příležitosti předal předseda J. Veselý Luďkovi diplom s medailí II. stupně za prospěšnou činnost pro KČT a českou turistiku. K narozeninám a k ocenění přišly popřát zástupkyně Oblastního výboru KČT Vysočina I. Svobodová a M. Bradová.

předání vyznamenání

přeje I. Svobodová

i Miládce patří poděkování


Naše členky si při gratulaci Luďka vyzdobily velkým bonbonovým řetězem a „vkusnou“ obří kravatou. Osmdesátiny si osladí sladkou věnečkovou osmdesátkou.

rozpačitý Luděk

další gratulace

sladká osmdesátka


Při dobrém pohoštění, které napekla Miládka, jsme si povídali, zhlédli DVD z naší práce na chatě Čeřínek a Marta věnovala Luďkovi svoji básničku. Připili jsme mu na zdraví. Oživili jsme si některé společné akce, plánovali a těšili se na další vycházky a zájezdy po prázdninách. 31 turistů strávilo hezké společné odpoledne.

u kávy

debata

kamarádi

věčně mladí

na zdraví

bez komentáře


od Marty


Básnička od Marty

Milý Luďku, máme podezření,
že Tvé datum narození
jak uvádíš, není!
Jsi totiž čiperný velice,
možná si na matrice
spletli číslice.
I kdyby to tak bylo,
stejně je nám milo
pochválit Tvoje dílo.
Dobře hospodaříš s naší truhlicí
a bujnou předpisů vichřici
zvládáš s úsměvem na líci.
Určitě už od mala máš pohled šibala,
přejem Ti, aby Tvá aktivita nemalá
právě taková zůstala.

Než na zdraví pozvedneme sklínku,
dobře víme, milý synku,
máš prsty i v oknech na Čeřínku.
Tajemství Tvého mládí je nasnadě:
proto jsi pořád v dobré náladě,
že máš oporu v Miladě.
Tak ať jedeš na plný plyn
a šťastný je i Tvůj stín
a mohoucí oba páry končetin.
Správný každý výpočet,
vyrovnaný rozpočet
a radostí bezpočet!

Ať Tě opatruje skřítek Spořínek
a zůstane Ti zdravý kořínek
přejí všichni z klubu Čeřínek!!!


Luděk a Miládka


| Autor: Jirka | Vydáno dne 01. 07. 2009 | 1711 přečtení |
Zdroj: text:V. Veselá, foto: M. Bradová |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server