Hlavní menu
  Novinky
14.09.2019: ŽĎÁRSKO - 21. září 2019
Odjezd autobusu z Jihlavy do Nového Veselí v 7,30 h  z autobusového nádraží, č. stanoviště 21 Trasa 13 km: Nové Veselí – Novoveselský rybník – Matějovský rybník – Babín – lom Štenice – Najdek Zpáteční cesta: Autobus ze zastávky Najdek ve 14,51 h do Žďáru, rychlík ze Žďáru v 15,32 h do Havl. Brodu, osobní vlak z Havl. Brodu v 16,05 h do Jihlavy (příjezd v 16,35 h) Podrobnosti ve skříňkách KČT,odbor Čeřínek Jihlava připravili Mirek a Marta

09.09.2019: Hvězdicově na Jalovec - 14.září 2019
Tento rok se vydáme na trasu asi 11 nebo 13 km Brtnice – Černé lesy – Radonín – Střeliště – Jalovec (9 km) cíl 10.30 - 15.30 h na Jalovci v chatě lyžařů bohaté občerstvení zajištěno Odjezd z autobusového nádraží v 10 h, nástupiště č.24 Zpět odjezd vlakem z Číchova nebo Okříšek (+ 2km nebo 4 km) Návrat z Číchova v 13.48, 15.58 z Okříšek v 13.42, 14.47, 15.52 dotazy: Jitka Korbelová 728605898 Na vycházku vás zvou J + J Korbelovi

09.09.2019: KOLEM NOČNÍ JIHLA V Y - v pátek 13. září 2019
Start: Dům dětí a mládeže, Brněnská 46, Jihlava, průběžně od 17 do 19 hodin. Trasa 7 km a Trasa 15 km, speciální: Trasa pro kočárky 5 km Cíl: Do 22 hodin v Domě dětí a mládeže, Brněnská 46, Jihlava. Startovné: 20 Kč. Odměna: Diplom, samolepka, špekáček nebo oplatka, tradiční razítka. Různé: Pochod se koná za každého počasí. Svítilny, baterky a blikačky s sebou! Účastníci akce jsou pojištěni, všichni respektují zásady BESIP. Děti do 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu osob starších 18 let. Informace: Ing. Míla Bradová, Na Kopci 22, 586 01 Jihlava, tel. 736 754 080, mila_bradova@volny.cz Podrobnosti ve skříňkách KČT,odbor Čeřínek Jihlava
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Chata Čeřínek
  Reklama
Předprázdninové posezení.
O prázdninách se tak často nevidíme, protože každý má na tento letní čas už naplánovanou dovolenou a jiné zájmy. Domluvili jsme si malé posezení, které jsme spojili s malou oslavou narozenin a ještě jedno překvapení pro oslavence.

Náš dlouholetý člen a zároveň hospodář odboru KČT Čeřínek Luděk Zápotočný oslaví v červenci své 80. narozeniny. Sešli jsme se v úterý 30.6.2009 ve 14 hod. v naší klubovně, abychom jeho narozeniny společně oslavili. Při té příležitosti předal předseda J. Veselý Luďkovi diplom s medailí II. stupně za prospěšnou činnost pro KČT a českou turistiku. K narozeninám a k ocenění přišly popřát zástupkyně Oblastního výboru KČT Vysočina I. Svobodová a M. Bradová.

předání vyznamenání

přeje I. Svobodová

i Miládce patří poděkování


Naše členky si při gratulaci Luďka vyzdobily velkým bonbonovým řetězem a „vkusnou“ obří kravatou. Osmdesátiny si osladí sladkou věnečkovou osmdesátkou.

rozpačitý Luděk

další gratulace

sladká osmdesátka


Při dobrém pohoštění, které napekla Miládka, jsme si povídali, zhlédli DVD z naší práce na chatě Čeřínek a Marta věnovala Luďkovi svoji básničku. Připili jsme mu na zdraví. Oživili jsme si některé společné akce, plánovali a těšili se na další vycházky a zájezdy po prázdninách. 31 turistů strávilo hezké společné odpoledne.

u kávy

debata

kamarádi

věčně mladí

na zdraví

bez komentáře


od Marty


Básnička od Marty

Milý Luďku, máme podezření,
že Tvé datum narození
jak uvádíš, není!
Jsi totiž čiperný velice,
možná si na matrice
spletli číslice.
I kdyby to tak bylo,
stejně je nám milo
pochválit Tvoje dílo.
Dobře hospodaříš s naší truhlicí
a bujnou předpisů vichřici
zvládáš s úsměvem na líci.
Určitě už od mala máš pohled šibala,
přejem Ti, aby Tvá aktivita nemalá
právě taková zůstala.

Než na zdraví pozvedneme sklínku,
dobře víme, milý synku,
máš prsty i v oknech na Čeřínku.
Tajemství Tvého mládí je nasnadě:
proto jsi pořád v dobré náladě,
že máš oporu v Miladě.
Tak ať jedeš na plný plyn
a šťastný je i Tvůj stín
a mohoucí oba páry končetin.
Správný každý výpočet,
vyrovnaný rozpočet
a radostí bezpočet!

Ať Tě opatruje skřítek Spořínek
a zůstane Ti zdravý kořínek
přejí všichni z klubu Čeřínek!!!


Luděk a Miládka


| Autor: Jirka | Vydáno dne 01. 07. 2009 | 1742 přečtení |
Zdroj: text:V. Veselá, foto: M. Bradová |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |

 

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server