Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava

Autor: Jirka <jves31(at)seznam.cz>, Téma: Informace, Zdroj: text a foto V.a J. Veselí, Vydáno dne: 31. 01. 2019

V pondělí 28. 1. 2019 se konala na Krajském úřadě výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.

Schůzi zahájila Hanka a přivítala předsedu OV KČT Vysočina a zástupce dalších jihlavských odborů. Připomněla turisty, kteří nás v uplynulém roce opustili a přítomní uctili jejich památku minutou ticha.

zahájení schůze

Předseda KČT, odbor Čeřínek Jihlava přečetl zprávu o činnosti za rok 2018. Hospodář odboru podal zprávu o hospodaření za rok 2018 a představil rozpočet na rok 2019. Předsedkyně kontrolní komise seznámila schůzi s výsledkem kontroly za r. 2018. Předsedkyně mandátové komise oznámila počet přítomných a konstatovala, že schůze je usnášení schopná.

zpráva o činnosti

zpráva o hospodaření

zpráva kontrolní komise

zpráva mandátové komise

V diskuzi vystoupil předseda OV KČT Vysočina, pozdravil přítomné a pozval na ZJTS do Humpolce. Zástupci KČT, odbor Bedřichov pozvali na turistické akce jejich odboru. Zástupkyně KČT, odbor Tesla Jihlava připomněla významné akce k 130 letům založení KČT a ke 100. výročí založení Československa. Mimo jiné pochválila vzájemnou spolupráci všech jihlavských odborů.

předseda OV KČT Vysočina

předsedkyně KČT, odbor Bedřichov

předsedkyně KČT, odbor Tesla

schůze skončila

VČS byla doplněna promítáním fotografií z vycházek v roce 2018.
Na závěr popřál předseda hodně zdraví a mnoho šťastných kilometrů v roce 2019.