20.10.2020: Vydání sborníku ke 100 letům KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Pro sborník si můžete přijít ve čtvrtek 29. 10. 2020 do klubovny KČT, odbor Čeřínek Jihlava dopoledne od 9 -11 hod. a odpoledne od 14 -16 hod. Sborník je zdarma.

17.10.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu opatření vlády, neuskutečněné vycházky, uvedené v kalendáři odboru v roce 2020, budou přesunuty po dohodě vedoucích vycházek do kalendáře na rok 2021. Vycházky z letošního kalendáře se do odvolání ruší.

13.10.2020: UPOZORNĚNÍ !!!!
Z důvodu vládního nařízení se sázení lípy 17.10.2020 nekoná!!

Informační e-mail

Článek: Hvězdicově na Jalovec 12. 9. 2020

E-mail příjemce:
E-mail odesílatele:

Text zprávy

Prostřednictvím tohoto informačního e-mailu můžete upozornit svou kamarádku, kamaráda nebo kolegu z práce na tento zajímavý článek. Odeslání tohoto e-mailu je podmíněno vyplněním elektronické adresy příjemce a odesílatele.