Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

23.03.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na duben v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

27.02.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na březen v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

Vážení přátelé turistiky a pobytu v přírodě.
Na těcho stránkách by Vás Klub českých turistů Čeřínek, chtěl informovat o své činnosti. Zde budete mít možnost si prohlédnout fotografie z našich vycházek do přírody, jak u nás, tak i v zahraničí. Seznámíme Vás s našimi pěšími i cyklistickými výlety.

Za klub českých turistů Čeřínek
Veselý Jiří - předseda

| Autor: Jirka | Vydáno dne 23. 09. 2008 |
Kalendář vycházek KČT Čeřínek pro zobrazení na webu a pro uživatele google kalendáře

| Autor: Miloš Veselý | Vydáno dne 07. 03. 2014 |
Stalo se již tradicí, že se 31. prosince chceme společně s turisty rozloučit se starým rokem. Různými odbory bývají organizovány výstupy např. na Jelení horu, na Javořici a také pochod Stonařovské aleje a jiné.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 01. 2021 |
V sobotu 12. 12. 2020 uplynulo přesně 100 let od založení KČT Čeřínek. Takové výročí je vhodné trochu oslavit a proto se členové KČT Čeřínek vypravili objednaným autobusem k turistické chatě na Čeřínku. Shromáždili se u lípy, která byla zasazena v říjnu 2020 právě k tomuto významnému výročí.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 14. 12. 2020 |
Na sázení lípy na Čeřínku se těšili turisté nejen z našeho odboru. Situace je v poslední době hodně složitá a slavnostní akt pro veřejnost pokazil další nárůst covidové nákazy.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 19. 10. 2020 |
Stále se zvyšující nárůst případů koronaviru ovlivňuje dění nejen turistické. Mnoho větších akcí už bylo zrušeno. Většinou si turisté zorganizují svůj program v malém počtu účastníků.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 08. 10. 2020 |
Stále se opakující slovo covid-19 a rozšiřující se nákaza omezuje letošní akce a komplikuje život všude na světě. Na jaře v dubnu se měl konat ve Větrném Jeníkově tradiční pochod ke Dni Země. Na 30. pochod k oslavě Dne Země pozvali Příznivci přiměřeného pohybu, Městys Větrný Jeníkov, ZŠ Větrný Jeníkov a KČT, odbor Čeřínek Jihlava ze známých důvodů až na sobotu 19. září 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 22. 09. 2020 |
V první polovině září se tradičně koná pochod organizovaný KČT Třebíč-„Hvězdicově na Jalovec“. Jihlavské turisty z Dolního Smrčného vedla Jitka Korbelová.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 14. 09. 2020 |
Koronavirová pandemie zamíchala s celým světem, nevyjímaje ani turistickými akcemi, které jsou plánovány mnoho měsíců dopředu. Zahajování turistické sezony na Vysočině, které se mělo konat na jaře 21. března 2020 v Pelhřimově, bylo ze známých důvodů odloženo. Organizátoři KČT, odbor Pelhřimov se ale nevzdali a uspořádali Zahájení jarní turistické sezony na Vysočině až v létě v sobotu 22. srpna 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 28. 08. 2020 |
index | 1-10 | následující | Celkem 692 článků