Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

13.04.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na první pololetí v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

23.03.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru vycházky uvedené v kalendáři na duben v r. 2021 se do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

27.02.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na březen v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

V sobotu 11. ledna 2020 se v jihlavské pivovarské restauraci sešlo 23 turistů na tradičním setkání našich turistů – pamětníků, kteří si znovu a rádi připomněli časy svojí aktivní turistiky. Aktivními zůstávají nadále, protože z nich doslova sálá vitalita a optimismus.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Každoročně v lednu pořádá Vodácký oddíl a letos i Sokolové z Moravských Budějovic pochod, nazvaný Zimní Zblovice. Pravidelně se tohoto pochodu zúčastňujeme.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Více jak dvacetiletou tradici máme v našem KČT Čeřínek na začátku každého roku. Turistické uvítání roku, spojené s výšlapem a ukončené taneční zábavou, se letos uskutečnilo v sobotu 4. 1. 2020 ve Ždírci u Jihlavy.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 07. 01. 2020 |
Turisté nelenoší ani v době hodování a návštěv. Ve dnech mezi vánočními svátky a Novým rokem se scházejí na různých akcích, pořádaných odbory KČT. V Jihlavě takových výšlapů bylo několik. Záleží na jednotlivcích, které vycházky se zúčastní.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 01. 2020 |
V pondělí 16. 12. 2019 se v zasedací síni Krajského úřadu v Jihlavě konala Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.
V 16 hodin se sešli členové a pozvaní hosté za Kraj Vysočina Ing. Zuzana Vondráková, předseda oblastního výboru KČT, oblast Vysočina Ing. Jaroslav Šlechta, předsedkyně KČT, odbor Tesla Jihlava Ing. Míla Bradová a František Janeček a předsedkyně KČT, odbor Bedřichov Jihlava PhDr. Jitka Píbilová.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 12. 2019 |
Na třetí adventní sobotu 14. 12. 2019 navrhnul Petr vycházku z Křižanova do Velkého Meziříčí. Předvánoční shon a nejisté počasí bylo příčinou, že se ve vlaku směr Havlíčkův Brod s přestupem do Křižanova sešlo jen šest turistů. Cestou vlakem svítilo sluníčko, tak se všichni těšili na jasný den.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 15. 12. 2019 |
Sobota 7. prosince 2019 nezačala zrovna nejlíp. Přes noc mrzlo a k tomu začala padat mrznoucí mlha, takže ráno bylo všechno jako zalité pod sklem. Cestou na nádraží už byly silnice prosolené, ale MHD moc nefungovala. Chodníky klouzaly, a tak se mnozí turisté zavčas nedostali na nádraží. Někteří to vzdali už při pohledu z okna.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 08. 12. 2019 |
V sobotu 30. 11. 2019 nás Eva pozvala na vycházku kolem Dobronína, spojenou s vánočním programem v kulturním domě.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 01. 12. 2019 |
KČT, odbor Trnava a Společnost Ludvíka Svobody pořádaly v sobotu 23. listopadu 2019 setkání k uctění památky armádního generála Ludvíka Svobody u příležitosti 124. výročí jeho narozenin.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 24. 11. 2019 |
Podzimní celostátní turistická akce „Za posledním puchýřem“ se letos konala od 15. do 17. listopadu 2019 v Olomouci. Čeřínkovští turisté se samozřejmě také zúčastnili. Do Olomouce přijeli už ve čtvrtek 14. 11. a ubytovali se v ubytovně Dámského házenkářského klubu Zora Olomouc.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 20. 11. 2019 |
index | 31-40 | předchozí | následující | Celkem 692 článků