Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

KČT, odbor Trnava a Společnost Ludvíka Svobody pořádaly v sobotu 23. listopadu 2019 setkání k uctění památky armádního generála Ludvíka Svobody u příležitosti 124. výročí jeho narozenin.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 24. 11. 2019 |
Podzimní celostátní turistická akce „Za posledním puchýřem“ se letos konala od 15. do 17. listopadu 2019 v Olomouci. Čeřínkovští turisté se samozřejmě také zúčastnili. Do Olomouce přijeli už ve čtvrtek 14. 11. a ubytovali se v ubytovně Dámského házenkářského klubu Zora Olomouc.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 20. 11. 2019 |
Blíží se svátek svatého Martina, proto se i my turisté ohlížíme, kde probíhají Svatomartinské oslavy a průvody. Jednu takovou akci vybral Petr a uspořádal vycházku z Batelova do Horní Cerekve.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 10. 11. 2019 |
Na podzim bývá většinou sychravo, deštivo a mlhavo. A taková byla sobota 2. 11. 2019. V Nové Vsi u Leštiny už od září probíhala výstava dýní, která začátkem listopadu měla skončit. Do Dýňového světa na poslední chvíli pozval Pepa naše turisty.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 07. 11. 2019 |
Na sobotu 26. 10. 2019 naplánoval Petr vycházku z Jaroměřic nad Rokytnou do Moravských Budějovic. Jelikož první úsek z Jaroměřic vede po asfaltové frekventované silnici, tak se po domluvě trasa zkrátila o jednu vlakovou zastávku.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 28. 10. 2019 |
Naplánovat vycházku do některých oblastí Vysočiny není jen tak jednoduchá věc. Nejsou spoje, které by v nějakém rozumném čase dovezly turisty tam a taky je dopravili včas zpět. V sobotu vlastně vůbec. Nezbývá, než uskutečnit výlet s objednaným autobusem.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 21. 10. 2019 |
V sobotu se sjelo na dvoudenní seminář vedoucích a cvičitelů turistiky asi 30 účastníků z různých odborů KČT Vysočina. Seminář se konal ve Světlé nad Sázavou. Ubytování bylo v internátě Zemědělské akademie.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 16. 10. 2019 |
Naučnou cestou husitských hejtmanů jsme se s Mirkem a s Martou vypravili v sobotu 12. října 2019.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 14. 10. 2019 |
První říjnová sobota 5. 10. 2019 byla deštivá. Eva naplánovala hezkou vycházku do Příseky do muzea autíček. Potom byla v plánu cesta z Příseky do Jihlavy pěšky, nebo do Luk n. J. a potom vlakem do Jihlavy.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 06. 10. 2019 |
V moravské krajině v obci Pozlovice u Luhačovic byl zajištěn Jardou Š. od čtvrtka 26. 9. do neděle 29. 9. 2019 pro jihlavské cyklisty Svatováclavský cyklo pobyt v hotelu Valašský šenk OGAR. Během čtvrtka se v hotelu Ogar sešlo 21 cykloturistů. Mezi nimi skupinka osmi turistů našeho odboru KČT Čeřínek.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 03. 10. 2019 |
index | 21-30 | předchozí | následující | Celkem 674 článků