Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

27.02.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na březen v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

29.01.2021: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Z důvodu pokračování opatření vlády ohledně koronaviru se vycházky uvedené v kalendáři na únor v r. 2021 do odvolání ruší. Případná změna bude uveřejněna na webu KČT, odbor Čeřínek Jihlava a ve skříňkách na hlavní poště na náměstí a na Vyhlídce. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

04.01.2021: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Vzhledem k zhoršující se situaci s covidem se veškeré akce do odvolání ruší. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

Na začátku roku pořádáme ve Ždírci taneční vstup do nového roku. A protože máme dobrou spolupráci s obecním úřadem ve Ždírci, domluvili jsme se se starostou obce, že bychom na jaře mohli pomoci při sázení lesních stromků.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 08. 04. 2020 |
Jaro se probouzí a turisty sluníčko láká do přírody. Sobota 14. 3. 2020 byla chladná a zrána polojasná. Deset našich a 7 dalších turistů vystoupilo z autobusu ve Staré Říši a vydali se společně do Přírodní rezervace Jechovec, kde každoročně zjara vykvétají bledule jarní.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 16. 03. 2020 |
Nejistého počasí o první březnové sobotě se nezalekla naše početná, 42 členná turistická skupina. Do Okříšek nás přivezl rychlík před devátou hodinou.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 08. 03. 2020 |
Na sobotu 29. 2. 2020 naplánovala Marie vycházku po NS Květnice v Tišnově. Ráno se sešlo 15 turistů na vlakovém nádraží v Jihlavě a společně odjeli do Tišnova.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 01. 03. 2020 |
Je 22.2.2020 a to je den se zvláštní ENERGIÍ – nuže,využijme ji! Skupina 15 turistů z KČT Čeřínek i jiných, se sešla na hl.vlak.nádraží v Jihlavě k vycházce ze Šlapanova do Havl.Brodu.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 24. 02. 2020 |
Náš odbor KČT Čeřínek každoročně pořádá nedělní vycházku k svátku sv. Valentýna. Letošní, v pořadí sedmnáctá, se konala 16. února 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 17. 02. 2020 |
V sobotu 8. února jsme se vydali s Mirkem a s Martou k zimní Sázavě. Naše početná, dvaatřicetičlenná turistická skupina jela do Sázavy u Žďáru společně s podobně početnou výpravou turistů z Čáslavi. Pochod jsme zahájili pod dočasně zataženou oblohou, na sluníčko po mírně mrazivé noci jsme si museli počkat.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 10. 02. 2020 |
Poslední roky v zimě moc sněhu nebývá, ale letos je v zimě spíš jaro. Takové skoro jarní počasí bylo i v sobotu 1. února 2020. Na tento den byl připraven 26. ročník pochodu „Zimním Podoubravím, aneb Memoriál Ladislava Dymáčka”, který pořádá obec Sobíňov s KČT Havlíčkův Brod.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 02. 2020 |
Zimní vycházku z Řehořova do Bítovčic na sobotu 25. ledna 2020 naplánoval a vedl Petr Janoušek. Na autobusovém nádraží se sešlo 14 turistů, kteří společně odjeli autobusem do Řehořova.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 26. 01. 2020 |
Již po 11. se turisté setkali na Čeřínku, aby se pozdravili a popřáli si hodně našlapaných kilometrů v roce 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 20. 01. 2020 |
index | 21-30 | předchozí | následující | Celkem 692 článků