Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

Je 22.2.2020 a to je den se zvláštní ENERGIÍ – nuže,využijme ji! Skupina 15 turistů z KČT Čeřínek i jiných, se sešla na hl.vlak.nádraží v Jihlavě k vycházce ze Šlapanova do Havl.Brodu.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 24. 02. 2020 |
Náš odbor KČT Čeřínek každoročně pořádá nedělní vycházku k svátku sv. Valentýna. Letošní, v pořadí sedmnáctá, se konala 16. února 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 17. 02. 2020 |
V sobotu 8. února jsme se vydali s Mirkem a s Martou k zimní Sázavě. Naše početná, dvaatřicetičlenná turistická skupina jela do Sázavy u Žďáru společně s podobně početnou výpravou turistů z Čáslavi. Pochod jsme zahájili pod dočasně zataženou oblohou, na sluníčko po mírně mrazivé noci jsme si museli počkat.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 10. 02. 2020 |
Poslední roky v zimě moc sněhu nebývá, ale letos je v zimě spíš jaro. Takové skoro jarní počasí bylo i v sobotu 1. února 2020. Na tento den byl připraven 26. ročník pochodu „Zimním Podoubravím, aneb Memoriál Ladislava Dymáčka”, který pořádá obec Sobíňov s KČT Havlíčkův Brod.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 02. 2020 |
Zimní vycházku z Řehořova do Bítovčic na sobotu 25. ledna 2020 naplánoval a vedl Petr Janoušek. Na autobusovém nádraží se sešlo 14 turistů, kteří společně odjeli autobusem do Řehořova.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 26. 01. 2020 |
Již po 11. se turisté setkali na Čeřínku, aby se pozdravili a popřáli si hodně našlapaných kilometrů v roce 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 20. 01. 2020 |
V sobotu 11. ledna 2020 se v jihlavské pivovarské restauraci sešlo 23 turistů na tradičním setkání našich turistů – pamětníků, kteří si znovu a rádi připomněli časy svojí aktivní turistiky. Aktivními zůstávají nadále, protože z nich doslova sálá vitalita a optimismus.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Každoročně v lednu pořádá Vodácký oddíl a letos i Sokolové z Moravských Budějovic pochod, nazvaný Zimní Zblovice. Pravidelně se tohoto pochodu zúčastňujeme.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Více jak dvacetiletou tradici máme v našem KČT Čeřínek na začátku každého roku. Turistické uvítání roku, spojené s výšlapem a ukončené taneční zábavou, se letos uskutečnilo v sobotu 4. 1. 2020 ve Ždírci u Jihlavy.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 07. 01. 2020 |
Turisté nelenoší ani v době hodování a návštěv. Ve dnech mezi vánočními svátky a Novým rokem se scházejí na různých akcích, pořádaných odbory KČT. V Jihlavě takových výšlapů bylo několik. Záleží na jednotlivcích, které vycházky se zúčastní.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 01. 2020 |
index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 678 článků