Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

27.03.2020: Upozornění pro členy KČT, odbor Čeřínek
Z důvodu pokračování opatření proti koronaviru se plánované vycházky v kalendáři do odvolání ruší. O obnovení vycházek budete informováni ve skříňkách odboru a na webových stránkách KČT odboru. Výbor KČT, odbor Čeřínek Jihlava

14.03.2020: Upozornění pro členy KČT,odbor Čeřínek Jihlava
Zahájení jarní turistické sezony je prozatím odloženo. O novém termínu budete informováni ve skříňkách KČT. Plánované vycházky v kalendáři na měsíc Březen se do odvolání ruší! J. Veselý předseda KČT,odbor Čeřínek Jihlava

07.03.2020: Sobotní vycházka na bledule 14. 3. 2020
Pojedeme autobusem z aut. n. v 10,37 hod. stanoviště č. 6A do Staré Říše. Půjdeme na Jechovec, kde navštívíme chráněnou oblast s bledulemi. Délka vycházky asi 4 km z toho 1 km překážkové dráhy díky kůrovci. Délku trasy možno prodloužit, ale to podle počasí. Svačinu sebou!! Odjezd ze Staré Říše autobusem v 16,35 hod. Na vycházku zve všechny zájemce Eva.

Zimní vycházku z Řehořova do Bítovčic na sobotu 25. ledna 2020 naplánoval a vedl Petr Janoušek. Na autobusovém nádraží se sešlo 14 turistů, kteří společně odjeli autobusem do Řehořova.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 26. 01. 2020 |
Již po 11. se turisté setkali na Čeřínku, aby se pozdravili a popřáli si hodně našlapaných kilometrů v roce 2020.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 20. 01. 2020 |
V sobotu 11. ledna 2020 se v jihlavské pivovarské restauraci sešlo 23 turistů na tradičním setkání našich turistů – pamětníků, kteří si znovu a rádi připomněli časy svojí aktivní turistiky. Aktivními zůstávají nadále, protože z nich doslova sálá vitalita a optimismus.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Každoročně v lednu pořádá Vodácký oddíl a letos i Sokolové z Moravských Budějovic pochod, nazvaný Zimní Zblovice. Pravidelně se tohoto pochodu zúčastňujeme.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 13. 01. 2020 |
Více jak dvacetiletou tradici máme v našem KČT Čeřínek na začátku každého roku. Turistické uvítání roku, spojené s výšlapem a ukončené taneční zábavou, se letos uskutečnilo v sobotu 4. 1. 2020 ve Ždírci u Jihlavy.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 07. 01. 2020 |
Turisté nelenoší ani v době hodování a návštěv. Ve dnech mezi vánočními svátky a Novým rokem se scházejí na různých akcích, pořádaných odbory KČT. V Jihlavě takových výšlapů bylo několik. Záleží na jednotlivcích, které vycházky se zúčastní.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 02. 01. 2020 |
V pondělí 16. 12. 2019 se v zasedací síni Krajského úřadu v Jihlavě konala Výroční členská schůze KČT, odbor Čeřínek Jihlava.
V 16 hodin se sešli členové a pozvaní hosté za Kraj Vysočina Ing. Zuzana Vondráková, předseda oblastního výboru KČT, oblast Vysočina Ing. Jaroslav Šlechta, předsedkyně KČT, odbor Tesla Jihlava Ing. Míla Bradová a František Janeček a předsedkyně KČT, odbor Bedřichov Jihlava PhDr. Jitka Píbilová.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 12. 2019 |
Na třetí adventní sobotu 14. 12. 2019 navrhnul Petr vycházku z Křižanova do Velkého Meziříčí. Předvánoční shon a nejisté počasí bylo příčinou, že se ve vlaku směr Havlíčkův Brod s přestupem do Křižanova sešlo jen šest turistů. Cestou vlakem svítilo sluníčko, tak se všichni těšili na jasný den.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 15. 12. 2019 |
Sobota 7. prosince 2019 nezačala zrovna nejlíp. Přes noc mrzlo a k tomu začala padat mrznoucí mlha, takže ráno bylo všechno jako zalité pod sklem. Cestou na nádraží už byly silnice prosolené, ale MHD moc nefungovala. Chodníky klouzaly, a tak se mnozí turisté zavčas nedostali na nádraží. Někteří to vzdali už při pohledu z okna.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 08. 12. 2019 |
V sobotu 30. 11. 2019 nás Eva pozvala na vycházku kolem Dobronína, spojenou s vánočním programem v kulturním domě.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 01. 12. 2019 |
index | 11-20 | předchozí | následující | Celkem 674 článků