Přihlášený čtenář

Heslo:

Registrace nového čtenáře!

17.03.2019: Upozornění pro přihlášené na ZJTS do Humpolce 23. 3. 2019
Odjezd autobusu z parkoviště za BILLOU v 7,00 hod. Odjezd z Humpolce v 16,00 hod. Podrobnosti o programu ZJTS ve skříňkách KČT, odbor Čeřínek Jihlava, u hlavního nádraží a na poště na náměstí

10.03.2019: JARNÍ VODY 16. března 2019
Odjezd vlaku z hlavního nádraží Jihlava v 7,27 hodin do zastávky ZÁVRATEC (přes Havlíčkův Brod s přestupem (v 8.00 h) na rychlík do Čáslavi a v Čáslavi (v 9.12 h) na osobáček směr Třemošnice) 13 km převážně přírodního charakteru pěšina místy vede svahem nad řekou!!! (lze zkrátit na polovinu bez svahu – tj. z Ronova nad Doubravou využít vláček v 12,18 h do Žlebů a odtud procházkou k zámku a do parku) Trasa: Ztracenec – Mladotice – Chitussiho údolí – vodní tunel na Doubravě – kostel sv. Kříže – Ronov nad Doubravou – Sádecký most – údolím Doubravy do Žlebů Občerstvení v Hospůdce U Kosů (!!! pouze nápoje, klobása !!!) Svačinu proto s sebou. Zpáteční vlak ze Žlebů v 14,31 h do Čáslavi, z Čáslavi rychlík v 15,08 do H. Brodu, z H. Brodu osobní vlak v 16,05 h (odjezd dalšího spoje přesně o 2 hodiny déle) Při nepřízni počasí může být trasa pozměněna. Připravili: Mirek a Marta

04.03.2019: Upozornění pro zájemce na Poslední puchýř v Olomouci
ve dnech 14. -17. 11. 2019 Dostavte se ve čtvrtek 7. 3. 2019 v 9,00 do klubovny KČT, odbor Čeřínek Jihlava (kuželna Cháb). Je potřeba domluvit ubytování. Nebo volejte co nejdříve tel: 604 456 475

Vážení přátelé turistiky a pobytu v přírodě.
Na těcho stránkách by Vás Klub českých turistů Čeřínek, chtěl informovat o své činnosti. Zde budete mít možnost si prohlédnout fotografie z našich vycházek do přírody, jak u nás, tak i v zahraničí. Seznámíme Vás s našimi pěšími i cyklistickými výlety.

Za klub českých turistů Čeřínek
Veselý Jiří - předseda

| Autor: Jirka | Vydáno dne 23. 09. 2008 |
Kalendář vycházek KČT Čeřínek pro zobrazení na webu a pro uživatele google kalendáře

| Autor: Miloš Veselý | Vydáno dne 07. 03. 2014 |
Deštivá páteční noc a sobotní ráno nebyly nejpříznivějším signálem k zahájení naší turistické výpravy nazvané „Jarní vody“. Přesto dvacet statečných nasedlo o půl osmé do vlaku a s dvěma přestupy dosáhlo krátce po půl desáté cílové stanice Závratec.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 03. 2019 |
Na předjarní vycházku se od hlavního nádraží vydalo 24 turistů, Počasí odpovídalo období, chvíli vítr, chvíli jemný déšť, ale chvílemi se ukázalo i sluníčko.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 11. 03. 2019 |
V kalendáři našich vycházek bývají občas volná místa, ale většinou někdo přijde s nápadem, kam vyrazit. Zimní a slunečná sobota 23. února 2019 vybízela k takové, původně neplánované vycházce.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 25. 02. 2019 |
Sobotní výpravy za zimou na jihu se dne 16. února 2019 zúčastnilo 26 turistů. Půl desátý rychlík nás dovezl na zastávku Počátky-Žirovnice.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 18. 02. 2019 |
Blíží se opět svátek svatého Valentýna - svátek zamilovaných. Na tradiční nedělní vycházku na Horu U sv. Antonína u Rantířova pozval KČT, odbor Čeřínek Jihlava všechny, kdo se chtěli projít zimní krajinou a zároveň se sejít u kapličky sv. Antonína Paduánského, kde jsou na oltáři ve schránce z mramoru uloženy ostatky sv. Bonifáce a sv. Valentýna. Stavba pochází z roku 1737, kdy ji nechal postavit pelhřimovský pekař Antonín Polesný.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 12. 02. 2019 |
Přijali jsme pozvání od třebíčských turistů na 13. ročník memoriálu Ládi Mlnaříka v Radošově.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 11. 02. 2019 |
Volný termín v kalendáři využili turisté Čeřínku k vycházce do Lovětína.

| Autor: Jirka | Vydáno dne 04. 02. 2019 |
index | 1-10 | následující | Celkem 615 článků